Mavi Yolculuk Nedir

Vip Yat Kiralama | Mavi Yolculuk Nedir? | Yat Kiralama

Mavi Yolculuk Nedir | Vip Yat Kiralama | Mavi yolculuk ”konsepti yeni bir şey değil. İlk Mavi Yolculuk 50 yıl kadar önce Bodrum'da ilk küçük guletlerin müşterilerine bu hizmeti sunmasıyla gerçekleşti.

Mavi Yolculuk Nedir | Vip Yat Kiralama | mavi yolculuk

Mavi Yolculuk Nedir | Vip Yat Kiralama
Mavi Yolculuk Nedir
4 Ekim 2020 Pazar

Mavi Yolculuk Nedir

Mavi yolculuk nedir?

Mavi yolculuk ”konsepti yeni bir şey değil. İlk Mavi Yolculuk 50 yıl kadar önce Bodrum'da ilk küçük (ve oldukça rahatsız) guletlerin müşterilerine bu hizmeti sunmasıyla gerçekleşti. Guletler gerçekten de bu 50 yılda değişti ama ana fikir ve konsept aynı kaldı! Mavi Yolculuk tatiline karar verirseniz (ve bu kesinlikle çok iyi bir karardır), yine de aynı şeyleri yaşayacaksınız.

Bu gezilerdeki ana şeyler ve mavi yolculuk aktiviteleri:

1) kitle turizminden ve yoğun kalabalıktan kaçmak

2) Mümkün olan en hızlı sürede birkaç yeri kontrol edebilmek

3) doğa ve denizle iç içe olmak

Mavi Yolculuk, sahip olabileceğiniz en iyi ve en rahatlatıcı tatillerden biridir. En güzel ortamlarda beden ve ruh için hem macera hem de rahatlama. Otel havuzunda ya da plajda eğlenmek isterken, sizi çılgına çeviren tüm bu sinir bozucu turistlerden kaçacaksınız. Gideceğiniz yerdeki daha fazla yeri kontrol etmek için birkaç otobüs değiştirmeniz, taksiye binmeniz veya araba kiralamanız gerekmeyecek. Gulette ve odanızda kalacaksınız ve tüm bagajlarınız sizinle birlikte seyahat edecek. Ve belki de en önemli şey, doğa ile gerçekten temas halinde olacaksınız.

Mavi yolculuk ile, karadaki normal tatillerde ziyaret edemeyeceğiniz tüm gizli mücevherleri keşfedeceksiniz.

Gulet yolculuğunun Mavi Yolculuk'un geliştiği Türkiye'den başlayan uzun bir geçmişi vardır ve artık eşsiz bir tatil türüdür. 'Halikarnas Balıkçısı' olarak tanınan Cevat Şakir Kabaağaçlı, Türkiye'nin ünlü Mavi Yolculuk "MAVİ YOLCULUKLAR" ın kurucusudur. Bir tarihçi, hümanist ve ekolojist, ülkenin en popüler yazarlarından biriydi ve modern bir Homer olarak tanımlandı. Aynı zamanda Türkiye'nin ilk profesyonel turist rehberi olarak biliniyordu. Türkiye'yi ve Yunan adasını keşfetmenin en güzel ve çekici yollarından biri bu şekilde yaratılmıştır. Yolculuk sırasında, çarpıcı güzel yerleri keşfetmek için özel bir fırsatınız olacak, her gün farklı bir yerde uyanacaksınız.

Mavi yolculuğun size sunabileceği en iyi avantajlardan bazılarını belirtmek gerekirse:

- guletten doğrudan denize atlayabilirsiniz

- Bir otelde kalırsanız asla göremeyeceğiniz en muhteşem noktalara, koylara ve yerlere bakabilirsiniz.

- plaja yürümek zorunda değilsiniz - plaj her zaman yanınızda

- yalnızca en iyi arkadaşlarınızla (ve tabii ki mürettebatla) seyahat ediyorsunuz

- herhangi bir lojistik için yemek pişirmenize, temizlemenize veya endişelenmenize gerek yok

- hiç gemide, bir koyda - "açık havada" yemek yediniz mi? Belki buna inanmıyorsunuz, ancak yemek gerçekten daha lezzetli!

- her gün farklı bir kasabayı veya farklı bir diskodaki partileri kontrol edebilirsiniz

Size her şeyi anlatamayız, bu yüzden Mavi yolculuğunuz sırasında yaşayabileceğiniz şeylerin yaklaşık% 30'unu adlandırdık! Her şey konumla ilgili.

Mavi yolculuk ne kadar sürebilir?

Genellikle 7 gün sürer, bu da her şeyi keşfetmeniz ve görmeniz için gereken minimum süredir. Ancak dilerseniz daha uzun süreli gulet yatınızı rezerve edebilirsiniz. Elbette taleplerinize bağlı olacak, iyi ve tatmin edici bir güzergah seçmemize yardımcı olalım.

Teknede yemek

Unutulmaz bir tatil geçirmek söz konusu olduğunda yemek önemli bir faktördür. Bu yüzden yemek organizasyonuna gelince, tercih ve isteklerinize göre sizin için bir yemek menüsü hazırlayacağız ve gemideki kişisel şefimiz lezzetli yemekleri ile sizi şaşırtacak.

Mavi Yolculuk konsepti için en iyisi?

Bu hemen hemen herkes için ideal bir seçimdir. Karma gruplar için mükemmel bir seçim… Her guletin her gruba uygun olmadığını unutmayın. Küçük çocuklarla, gençlerle seyahat ediyorsanız veya belki bir grup yaşlıysanız fark yaratır.

Bu tür bir tatil güvenli midir?

Müşteriler arasında ortak bir endişe, güvenlik sorunudur. Ancak gulet yolculuklarının güvenli olmasını sağlıyoruz. Rotalarımızdaki tüm lokasyonlar popüler ve% 100 güvenli turistik yerler olduğu için tamamen rahatlayabilirsiniz.


Paylaş: