Mavi Yolculuk Aktiviteleri

Vip Yat Kiralama | Mavi Yolculuk Aktiviteleri | Yat Kiralama

Mavi Yolculuk Aktiviteleri | Vip Yat Kiralama | İlk defa Mavi Yolculuğa gidiyorsanız sıkılacağınızı düşünebilirsiniz? Tüm cevaplarınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Aktiviteleri | Vip Yat Kiralama | mavi yolculuk

Mavi Yolculuk Aktiviteleri | Vip Yat Kiralama
Mavi Yolculuk Aktiviteleri
3 Ekim 2020 Cumartesi

Mavi Yolculuk Aktiviteleri
İlk defa Mavi Yolculuğa gidiyorsanız sıkılacağınızı düşünebilirsiniz? Tüm cevaplarınızı aşağıda bulabilirsiniz. Teknede hayat çok basit ve sıradan; ancak onu farklı etkinliklerle renklendirebilirsiniz. Güne yüzerek başlayabilir, sakin ve huzurlu doğa içerisinde kahvaltınıza devam edebilirsiniz. Sabah kahvaltısının ardından tekne günlük yelkene başlayacak, yelken yaparken doğanın tüm güzelliklerini seyrederek güneşin altında dinlenebilirsiniz. Öğle yemeği için mürettebatımız zeytinyağlı orijinal Türk ve Yunan mezeleri hazırlayacaktır.
 
Öğle yemeğinden sonra gideceğiniz yere vardığınızda yürüyüşe çıkabilir, yüzebilir veya tarihi yerleri, balıkçı köylerini ziyaret edebilirsiniz. Saat 5 çayından sonra tekne gece koyuna hareket edecek, isterseniz içkilerinizle gün batımını seyredebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra aileniz veya arkadaşlarınızla vakit geçirmenin, oyun oynamanın veya yıldızları seyretmenin tadını çıkarabilirsiniz. Acentemiz yukarıda belirtilen tüm hizmetler yerine farklı türde aktiviteler veya kara turları sağlayabilir.
 
ÖRNEK MAVİ YOLCULUK AKTİVİTELERİ
 
Su Sporları: Mavi Yolculukta tüm teknelerde servis botu, amatör balık tutma ekipmanları, oyun kartları, kara mars, palet, şnorkel ve maskeler bulunmaktadır. Deluxe kategori teknelerde ayrıca su gökyüzü, Jet Ski, muz ve rüzgar sörfü vardır; sadece ekstra yakıt ödeyerek kullanabilirsiniz. Su sporları merkezlerinde de farklı su sporları düzenleyebiliyoruz.
 
Dalış: Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek çıkış limanlarında çok sayıda tüplü dalış okulu bulunmaktadır. Sertifikanız varsa bir günde iki dalış yapabilir veya sertifikanız yoksa küçük bir eğitim alıp bir dalış yapabilirsiniz. Dilerseniz dalış için rezervasyonlarınızı yapabiliriz veya mavi yolculuk öncesi veya sonrası sertifika almak isterseniz eğitiminizi düzenleyebiliriz. Meslektaşlarımız istekleriniz konusunda size yardımcı olacaktır.
 
Anakara Turları: Jeep Safari - rafting - tarihi alan ziyaretleri, Mavi Yolculuğunuzu unutulmaz kılacaktır. Acentemiz, yolculuğunuzdan önce bizi bilgilendirirseniz anakara turları düzenleyebilir. Seyahat programınıza göre düzenleyebileceğiniz anakara turları için pek çok seçenek var. Efes, Dalyan, Didyma, Priene, Milet, Xanthos, Phaselis, Olympos gibi tarihi yerleri ya da Kaunos, iztuzu ve Kaplumbağa Plajı, Saklıkent Milli Parkı, Köy Turu, Türk Hamamı, Jeep Safari, Rafting gibi doğa harikalarını ziyaret edebilirsiniz. Yolculuğunuz Fethiye'de kalkıyor veya bitiyorsa ve adrenalini seviyorsanız, Ölüdeniz'in tepeden manzarasını görmek için paraşüt veya yamaç paraşütü önerebiliriz.
 
Yürüyüş: Mavi yolculuk sırasında ana karayı ziyaret edebilir ve koylar çevresinde yürüyüş yapabilirsiniz. Kokertme, Akyaka, Ekincik, Kaş, Kekova, Likya şehirleri, St. Nicola Adası, terkedilmiş Rum köyü Kaya Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan Kaunos ve Çamur banyoları vb. Profesyonel rehberler organize edebiliriz ve yürüyüşünüz sırasında öğle yemeği yemek isterseniz denizcilerimiz size yardımcı olabilir.
 
Restoranlar ve Gece Hayatı: Mavi Yolculuk sırasında öğle veya akşam yemekleri için ana karaya gitmeyi tercih edebilirsiniz. Türk ve Yunan restoranlarında en iyi deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Gece hayatını görmek isterseniz ilk ve son günlerini giden limanda konaklayabilir, Bodrum, Marmaris veya Yunan adalarının gece hayatını keşfedebilirsiniz.
 
Bisiklet Gezileri: Bisiklet ve Tekneler. Mavi Yolculuk ve Bisiklet, birlikte düşünemeyecek iki unsurdur. Ancak bunları sizin için birleştirebiliriz ve eğer bisiklet aşığıysanız bu tatil sizin için unutulmaz olacaktır. Tekneden ayrıldığınızda bisikletleri indireceğiz ve binerken anakaranın tadını çıkarabilir ve teknemiz ile turun bitiş noktasında tekrar buluşacağız. Profesyonel rehberlerimiz farklı güzergahlar hazırlayacaktır. İster özel tekneyle ister kabin turu ile bisiklet ve mavi yolculuk turu yapabilirsiniz.
 
Masaj: Mavi Yolculuk sırasında tüm yılın yorgunluğunu atabilir, rahatlayabilirsiniz. Mavi Yolculuk sırasında masaj isterseniz, rezervasyon ile sertifikalı masöz ayarlayabiliriz.
 
Yoga: Grubunuz için özel yoga aktiviteleri düzenleyebiliriz. Sertifikalı yoga hocalarımız günlük veya haftalık turlarınızda size eşlik edecek. Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek koylarının muhteşem manzaralarında yoganın tadını çıkarabilirsiniz.
 
DİĞER MAVİ YOLCULUK AKTİVİTELERİ
* Yüzme: Gece veya gündüz dilediğiniz zaman yüzebilirsiniz.
* Fotoğraf Çekimi: Profesyonel bir fotoğrafçı veya cep telefonu fotoğrafçısıysanız, doğa Mavi Yolculuk sırasında size çok güzel fotoğraflar verecektir. Işığa - doğanın, denizin ve gün batımının renklerine inanamazsınız.
* Kitap okumak ya da yazmak. Sıradan hayatınız boyunca okuyamadığınız tüm kitaplarınızı yanınızda getirin ve esinti eşliğinde okumanın tadını çıkarın.
* Chit sohbet: Mavi yolculuk size aileniz veya arkadaşlarınızla vakit geçirme fırsatı verir ve günlük koşuşturmalarınızda zaman bulamadığınız uzun sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz.
* Tüm kart oyunları, tavla, satranç, tamam oyun, domino, scrabble, tabu, monopoly vb. İle eğlenebilirsiniz. Gemide oynamak için bolca vaktiniz var.
* Uçurtma uçurun: Büyük şehirlerde rüzgarı yakalamak için trafikte çok zaman harcıyorsunuz. Güvertede her saat uçurtma uçurmayı deneyebilirsiniz.
* Balıkçılık: Balık tutmak, ilgileniyorsanız çok ciddi bir hobidir. Bir hafta içinde balık tutmaya zaman ayırabilir ve profesyonel olabilirsiniz. Ekipmanlarınızı yanınızda getirebilirsiniz.
* Dalgaların sesi ile meditasyon ve yoga.

Paylaş: