Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi

Vip Yat Kiralama | Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi | Yat Kiralama

Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi | Vip Yat Kiralama | Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi

Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi | Vip Yat Kiralama | göcek yat kiralama, yat kiralama göcek, mavi yolculuk

Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi | Vip Yat Kiralama
Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi
3 Nisan 2020 Cuma

Göcek 12 Adalar’da yat kiralama keyfi

Ege Denizin den bahsettiğimizde zihnimize ilk olarak masmavi bir deniz ve yemyeşil doğaya sahip olan koylarda geçireceğimiz bir yat kiralama mavi yolculuk belirir.

Ege Denizi’nin eşsiz koylarının tadına sonuna kadar varabilmek için yat kiralama bu konuda yapılabilecek en iyi tatil şeklidir. Son birkaç yıldır gözde tatil beldesi Fethiye’ye bağlı Göcek beldesi, Ege koylarını keşfetmek için çıkacağınız mavi yolculuk rotası için popüler bir başlangıç noktası durumuna gelmiştir. Göcek yat kiralama anlamında çok çeşitli alternatifler barındıran bir merkezdir. Bu yaz tatilinizi 5 yıldızlı otelleri aratmayacak bir konforda yeni yerler keşfederek geçirmek isterseniz, sizlere yat kiralama deneyimini yaşamanızı öneririz. Özel yat kiralamanın sizlere sunduğu avantajlardan biri, tekne personelinin sadece siz ve arkadaşlarınıza hizmet verecek olması ve bu sayede tatilinizi otellere nazaran daha ayrıcalıklı geçirecek olmanızdır. Akdeniz’in incisi konumunda olan Göcek, bakir koyları ve yemyeşil çam ağaçlarıyla donatılmış doğası ile sizlere müthiş bir mavi yolculuk tatil deneyimi sunacaktır. Koylardaki maviye aşık olacağınız, yeşil renkli doğanın içinde kaybolacağınız bu tatili yeninden organize etmek için gün sayacaksınız.

Göcek doğal güzelliğinin yanında tarihide bir arada barındırmaktadır. Bundan biraz bahsedecek olursak, öyküsü asırlardır var olan Mısır kraliçesi Kleopatra’ya adanmış olarak bilinen Hamam Koyu, içinde birçok yerel restoranı barındıran Göcek Adası, birçok küçük adacıktan oluşan Yassıca Adaları, adını çok ünlü bir Türk ressamdan almış olan Bedri Rahmi Koyu, Osmanlı döneminin bazı hazinelerini barındıran Tersane Adası, bu bölgenin en büyük koyu Boynuz Bükü, ilgi çekici bir martı resmini barındıran Martı Koyu, yükseklere doğru gittiğinizde 2 tepelik bölge arasında kalan ve yukarından izlenebilen Göbün Koyu, ismini temiz ve ışıltısından alan Akvaryum Koyu ve bunun gibi birçok önemli koy sizlerin bu eşsiz güzellikleri keşfetmenizi beklemektedir. Bu koyları doya doya keşfetmeniz için sizlere standart olarak sunduğumuz 7 günlük bir mavi yolculuk programı öneriyoruz. Sabah uyandığınızda bir koyda kahvaltınızı yaptıktan sonra, öğlen ve akşam yemeği için başka başka koylara geçme olanağınız olmakla beraber, bir günde ortalama olarak 3-4 adet koy değiştirme şansına sahip oluyorsunuz. Yat kiralama yaptığınız teknenin su sporları ve balık ekipmanlarını da kullanarak zamanınızı eşsiz koyların sessizliğinde unutulmaz bir şekilde geçirebilirsiniz. Siz bu tür aktiviteler ile meşgul olduğunuz sırada teknenin personeli sizin bir sonraki öğününüz ve tekne temizliği için yoğun bir şekilde çalışıyor olacaktır. Ertesi gün yeni bir koyda serpme kahvaltınız ve taze meyve sularınız hazır bir şekilde uyanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu ancak bu deneyimi yaşayarak tecrübe edebilirsiniz. Tüm öğünleriniz sizlerin tekne personeli ile önceden belirlediğiniz şekilde servis edilecektir. Servisiniz sırasında siz teknenin ön tarafında içecekleriniz ile birlikte güneşin batımını izleyebilirsiniz. Bu eşsiz deneyimler yat kiralama tatilinin daha önce tecrübe etmiş kişilerce çok iyi bilinir. Hatta öyle ki bazı gruplar daha tatili bitmeden bir sonraki senenin rezervasyonu için dilediği bir haftanın rezervasyonu için tekne ile önceden anlaşırlar.


Paylaş: