Yat Kiralama | Mavi Yolculuk | Hakkımızda | VIP Yat Kiralama, Türkiye ve Yunan Adalarından kiralık yatlar ve kiralık tekneler ile tekne kiralama hizmeti sunmaktadır.

VIP Yat Kiralama, Türkiye ve Yunan Adalarından kiralık yatlar ve kiralık tekneler ile tekne kiralama hizmeti sunmaktadır.

Yat Kiralama | Mavi Yolculuk | Hakkımızda | VIP Yat Kiralama, Türkiye ve Yunan Adalarından kiralık yatlar ve kiralık tekneler ile tekne kiralama hizmeti sunmaktadır. | Kiralık Tekneler, Mavi Yolculuk, Tekne Kiralama, Kiralık Yatlar, Yat Kiralama

Yat Kiralama,Mavi tur,mavi yolculuk,türk ve yunan adalarına mavi tur mavi yolculuk
Hakkımızda
Vip Yat Kiralama

Bizim öncelikli hedefimiz sizlerin rüya mavi yolculuk tatil planlarınızı gerçeğe dönüştürmektir. Bu hedefe ulaşmak için biz, filtreler yardımıyla kolayca Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan'da yüzlerce kiralık tekneler databesine ulaşabileceğiniz listeler ve kullanıcı dostu tekne kiralama web sayfaları oluşturmak için büyük çaba sarf ettik. Bu web sayfasında kiralık yatlar, sailing tekneleri ve bunun yanı sıra modern Türk ahşap gulet alternatiflerini bulabilirsiniz. Eğer tatiliniz için hızlı motorlu tekneler isterseniz; web sitemizde ayrıca Ege Denizi'nde Türkiye ve Yunanistan'da kiralayabileceğiniz keyifli motoryat alternatifleri mevcuttur. Motor yat kiralama web sitemizin veritabanında oldukça alternatif bulabileceğiniz bir seçenektir. Tüm charter tekneleri farklı fiyat ve standartlara sahiptir. Web sayfamızda kiralık yatlar, en düşük sezon fiyatından itibaren günlük kiralama fiyatları ile listelenmektedirler. 

Marmaris Yat KiralamaBodrum Yat Kiralama, Göcek Yat Kiralama ve Fethiye Yat Kiralama ve  Mavi Tur seçenekleri ilgili tekne kategorillerini incelemek için lütfen ilgili kategori linkini tıklamayı unutmayın.

 

Yeni Nesil Türk guletlerimizde de konfor farkını yaşayın

 

Şirketimiz 2004 yılından beri Ege Denizi ve Yunan Adaları'ndan Antalya'ya kadar uzanan bir rota boyunca olağanüstü lüks kiralık guletler ile yat kiralama hizmeti vermektedir. Sizlerde sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek için 2 kişiden başlayarak ve 20 kişilik kapasite ile hizmet veren, kiralık tekne alternatiflerimize göz atabilir ve kendinize uygun olan bir alternatifi bize iletebilirsiniz.  Guletlerimizin sunduğu gelişmiş ekipmanları ve olanakları sayesinde, bugün müşterilerimiz mavi yolculuk tatillerini 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilmektedirler. Daha fazla alternatif ve kiralık tekne seçenekleri için web sitemizin tüm yatlarının listelendiği kiralık yatlar linkini tıklayabilirsiniz.