Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda

Vip Yat Kiralama | Rus milyarder Alexander Svetakov lüks kiralık yatı ile Bodruma geldi | Yat Kiralama

Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda | Vip Yat Kiralama | Rus milyarder Alexander Svetakov Cloudbreak isimli lüks kiralık yatı ile Bodruma geldi

Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda | Vip Yat Kiralama |

Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda | Vip Yat Kiralama
Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda
6 Temmuz 2020 Pazartesi

Rus milyarder kiralık lüks yat ile Bodrumda

Rusya’da, 2.5 milyar dolarlık servetiyle ülkenin en zenginleri arasında yer alan iş insanı Alexander Svetakov, ’Cloudbreak’ isimli kiralık lüks yatla, bir hafta önce Bodrum’a geldi. Svetakov’un gittiği beachte bütün şezlongları kiralayarak plajı kapattığı belirtilirken, 1 günde 100 bin TL harcadığı öğrenildi.

Milyon dolarlık yatı ile Bodrum’a gelen Rus milyarder Alexander Svetakov Bodrum’un serin sularının tadını çıkarmaya devam ediyor. Yalıkavak’ta bulunan bir beach'i kapatan milyarder Svetakov çalışanlara 7 bin 500 lira bahşiş bıraktı.

’Cloudbreak’ isimli, 72 metrelik lüks yatla Bodrum’a demirleyen Rus milyarder Alexander Svetakov, 4 çocuğu ve eşiyle Yalıkavak Mahallesi Tilkicik koyunda bulunan bir beache gitti. Svetakov plajın tüm şezlonglarını kiralayarak plajı kapattı. Aile üyeleri ve 20 kişilik koruma ekibi ateşleri ölçüldükten sonra plaja giriş yaptı. Svetakov’un, 1 günde 100 bin TL harcadığı öğrenildi. Değeri 250 milyon dolar olan lüks yat, havuz, sauna, masaj odası, sinema salonu ve spor salonuyla dikkat çekiyor.

2.5 milyar dolar’lık servetiyle bilinen Rus iş insanı Alexander Svetakov, 72 metrelik Cloudbreak adlı ultra lüks yatıyla, Bodrum’a demir attı.

BODRUM- 2.5 milyar dolar’lık servetiyle bilinen Rus iş insanı Alexander Svetakov, 72 metrelik Cloudbreak adlı ultra lüks yatıyla, Bodrum’a demir attı. Rus milyarder ve ailesi teknede kahvaltı yaptıktan sonra plajı 20 dakika kapattı. 2 bin 500 TL hesap ödeyen Svetakov, 7 bin 500 TL bahşiş verdi.

Rusya’da 2.5 milyar dolarlık servetiyle ülkenin en zenginleri arasında yer alan Alexander Svetakov, Bodrum-Yalıkavak’a geldi. 72 metrelik Cloudbreak adlı ultra yatıyla ilgi odağı olan Alexander Svetakov, Xuma Beach’in yakınlarına demirledi.

4 çocuğu ve eşiyle Xuma Beach’e giden Alexander Svetakov plajın tüm şezlonglarını kiraladı. Milliyet'in haberine göre; aile üyeleri ve 20 kişilik koruma ekibi ateşleri ölçüldükten sonra plaja giriş yaptı.

Rusya’nın başkenti Moskova bölgesinin en büyük mülk sahiplerinden ve Absolut yatırım grubunun sahibi Alexander Svetakov, küçük oğluyla plajda topladığı taşları bir poşete koyarak yatına geçti.

Alexander Svetakov’un büyük oğlunun sevgilisi sezonun favori renklerinden yeşili tercih etti. 

20 dakika kaldıkları beach’te 2 bin 500 TL hesap ödeyen Svetakov’un, 7 bin 500 TL bahşiş verdi.

50 milyon dolar değerinde olduğu belirtilen mega yat; helikopter, havuz, sauna, masaj odası, sinema salonu ve spor salonuyla dikkat çekiyor.

2.5 milyar dolar'lık servetiyle bilinen Rus iş insanı Alexander Svetakov, 72 metrelik 'Cloudbreak', yüzen sarayı ile Yalıkavak açıklarındaki demirli yatından tatiline devam ediyor. 3 gündür Bodrum'da tatil yapan milyarder önceki gün BEach kapattığı öğrenildi. Vaktinin çoğunu yatında geçiren Rus milyarder, ailesi ve yakın dostlarıyla kapattığı beach eğlenmeye gitti. Botlarla beach geçen Svetakov ailesi ve dostları uzun süre sahilde eğlendi. Beach eğlenen Rus milyarderin 2 bin 500 lira hesap ödediği, 7 bin 500 lira ise bahşiş bıraktığı öğrenildi. Sahilde oğlu ile taş toplayan Rus milyarder taşları bir poşete koyarak ultra lüks yatına götürdü.

BİRÇOK ÜNLÜYÜ AĞIRLADI
Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi dünyaca ünlü yıldızları taşıyan "Cloudbreak" isimli mega yat dünya starlarını da ağırladığı öğrenildi. Haftalık kirası 1 milyon 100 bin dolar olan "Cloudbreak" yüzen saray 72 metre uzunluğuyla dikkatleri üzerine çekerken, değerinin ise 200 milyon dolar olduğu içerisinde yüzme havuzunu, spa merkezi, jakuzi, restoran ve su sporları bulunuyor. Cayman Adaları bayraklı yatı görenler ise dönüp bir daha bakıyor.

Öte yandan Rus milyarder emlak geliştiricisi, Absolut Group'un kurucusu ve Başkanı Alexander Svetakov ve ailesinin Bodrum'da kaç gün daha kalacağı ise bilinmiyor.


Paylaş: