Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro

Vip Yat Kiralama | Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili | Yat Kiralama

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro | Vip Yat Kiralama | Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro | Vip Yat Kiralama | Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı, mavi yolculuk

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro | Vip Yat Kiralama
Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro
22 Ağustos 2018 Çarşamba

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın mavi yolculuk tatili yaptığı kiralık yatın günlük kiralama bedeli 8 bin Euro

 

Meşhur çift, Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı, Bodrum daki mavi yolculuk tatillerini Cennet Koyu’nda çocukları ile birlikte geçiriyorlar. Ünlü gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, kendisi ile aynı meslekten olan eşi Nagehan Alçı’yla beraber 36 metre boyunda Smyrna isimli kiralık yat ile Bodrum yarımadasının masmavi koyu olan Cennet Koyu'nda tatil yaparken magazin basınına yakalandılar. 

Ünlü çiftin ikiz kızları ile beraber tatilin keyfini çıkarırken, Rasim Ozan Kütahyalı'nın mavi yolculuk tatilinin büyük bir çoğunluğunu yatın içinde olması dikkat çekti.

Nagehan Alçı ise bir yandan ikiz çocukları ile oynayıp, diğer yandan ise teknede bulunan jet ski ile denizin tadını çıkardı.

Çiftin mavi yolculuk için kiraladıkları lüks yatın kiralama fiyatının ünlük 7 bin Euro'dan başlıyor olması fiyatın yüksekliği açısından dikkat çekici oldu. 

KİRALIK TEKNENİN HAFTALIK YAT KİRALAMA BEDELİ 56 BİN EURO

Ünlü çiftin mavi yolculuk için kiraladıkları yatın adı “Smyrna” idi.

Kiralık Smyrna yatı, toplamda 5 kabinli 36 metre boyunda delüks bir motor yat. Teknenin 6 kişilik mavi yolculuk mürettebatı ile birlikte günlük kiralama bedeli 8 bin Euro. Lüks yatın satılık fiyatı ise 4,5 Milyon Euro.

Gerçek kaynaklardan edinilen bilgilere göre; Nagehan Alçı-Rasim Ozan Kütahyalı çifti bu mavi yolculuk tatili için kiralık tekneye günlük yaklaşık 42 bin TL ödediler.

 

 


Paylaş: