Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi

Vip Yat Kiralama | Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi | Yat Kiralama

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi | Vip Yat Kiralama | Kylie Jenner 22'nci yaş gününü süper yat Tranquility'de kutlayacak

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi | Vip Yat Kiralama | kylie jenner, doğum günü partisi, yat tranquility, tranquility, equanimity

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi | Vip Yat Kiralama
Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi
16 Ağustos 2019 Cuma

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi

Kylie Jenner'ın Tranquility mega yatındaki doğum günü partisi

Kylie Jenner 22'nci yaş gününü süper yat Tranquility'de kutlayacak

Ünlü Amerikalı manken Kylie Jenner, 22. doğum günü partisini, yakın zamanda Equanimity'den değiştirilen ünlü mega yat Tranquility'de düzenleyecek.

Milyoner girişimci ve Kylie Cosmetics markasının yaratıcısı, diğer Kardashian kardeşler ile birlikte doğum günü partisi için ünlü mega yat üreticisi Oceanco tarafından inşa edilen süper yat Tranquility'ye ev sahipliği yapmak üzere İtalya'ya gidiyor.

 

Teknenin haftalık yat kiralama ücreti nedir?

Bir hafta boyunca Yat Tranquility kiralamak isterseniz, size 1.100.000 Avro'ya mal olacak ve bu süper yatın kiralama yönetimi Camper ve Nicholsons tarafından gerçekleştirilecektir. Dünyanın en zengin genç yıldızı Kylie Jenner'in 1 milyar dolar civarında tahmini net varlıkları, bu nedenle bu şık yatını kiralayabiliyor.

Hollanda'da 2014 yılında Oceanco tarafından inşa edilen Tranquility, gemide 28 mürettebat ile 26 kişiye kadar misafir ağırlayabilen ilk mega yat. Yatın 4.900 hp gücüne sahip güçlü ikiz MTU motorları, maksimum 19 knot hızına ulaşabiliyor. Yatın toplam yakıt kapasitesi 271 ton.

Kylie'nin doğum günü partisi için Akdeniz'e gideceği tahmin ediliyor

Yat Tranquility'nin sahibi kimdir?

Tranquility'nin daha önce Jho Low tarafından 1MDB ulusal güveninden çalınan parayla satın alındığından şüpheleniliyordu. Bu, Malezya’nın devlet fonundan 4,5 milyar dolar zimmete geçirilen uluslararası bir araştırmanın bir parçasıydı. Fon başlangıçta, ülkedeki ekonomik kalkınmanın artırılmasına yardımcı olmak amacıyla 2009 yılında kuruldu.

Yat daha sonra Endonezya tarafından gözaltına alındı ve geçtiğimiz Ağustos ayında Malezya'ya verildi. Daha sonra yanlış tahsis edilen varlıkların yeniden kazanılması çabaları sonucunda Genting Malaysia'ya 126 milyon $ 'a teslim edildi.

Satın alma ilk defa ilan edildikten sonar Malezya Genel Başsavcısı Tommy Thomas; “Bu, Malezya Hükümeti için 1MDB skandalından zamanın en yeniden kazandığı nokta olacak; bu başarının başından itibaren basit bir sekiz ay içinde, ”dedi.

“126 milyon dolarlık son teklif, Equanimity'nin ilk kez satışa sunulduğu Ekim 2018'den bu yana, son beş ay boyunca eldeki en iyi teklif. Bu dönemde çeşitli teklifler alındı ??ve birkaçı 100 milyon doların üzerinde idi. ”

Ağustos 2018'de, 92 metrelik Oceanco lüks yat Equanimity, Endonezya yetkilileri tarafından yapıldı.

Kylie Jenner'ın muhteşem yatta doğum günü kutlaması

Winch Design resimli iç tasarım Asya'dan esinlenmiştir ve wenge, gold leaf, bambu ve mermer gibi malzemelerin kullanımını içerir. Yatın 22 kişilik yetkili konaklama kapasitesi, onu pazarda popüler bir charter yatı yapmaktadır.

92 metrelik lüks yat 26 misafir ve 28 mürettebat üyesi ağırlayabilir

Bu yılın başlarında, Burgess, Kylie'nin bu haftasonu 22. doğum günü partisini düzenleyeceği mega yatın yeni resimlerini duyurdu. Tranquility'nin tüm özelliklerini ve fotoğraflarını burada bulabilirsiniz.


Paylaş: