Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili

Vip Yat Kiralama | Kıvanç Tatlıtuğ'un Mavi Yolculuk Tatili | Yat Kiralama

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili | Vip Yat Kiralama | Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, yaz tatillerinde Bodrum’da Mavi Yolculuk tatili yaparak Yunan Adalarını ziyaret ettiler.

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili | Vip Yat Kiralama | kıvanç tatlıtuğ mavi yolculuk, başak dizer, mavi yolculuk yat kiralama, kıvanç tatlıtuğ tatil

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili | Vip Yat Kiralama
Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili
31 Temmuz 2019 Çarşamba

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Yolculuk Tatili

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, yaz tatilleri boyunca Bodrum’da olmayı tercih eden çiftlerdendi. Tatil süresince Bodrumdaki evlerinde görüntülenen ünlü çift önceki gün mavi yolculuk yat kiralama yapmaya karar verdi. Ünlü çift arkadaşları ile beraber lüks bir motor yat ile önceki gün Bodrum Çökertme koyunda deniz keyfi yaptıktan sonra Yunan Adaları’na seyahat ettiler.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, geçtiğimiz hafta Bodrum koylarımda mavi yolculuk tatili yapan diğer misafirler tarafından görüntülendi. Teknede eşi ve arkadaşlarıyla keyifli görüntülenen ünlü çift, zaman zaman denize girerek stres atarken, dinlenmeyi ve güneşlenmeyi de ihmal etmedi.

Kıvanç Tatlıtuğ erkenden kalkıp denizin tadını çıkardı ve suyun içerisinde spor yaptı. Daha sonra balık tutmak için olta malzemelerini hazırladı. Ünlü çift kahvaltının ardından tekrar denize girerek beraber eğlendiler. Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin güneşten yanmaması için Başak hanıma güneş koruyucu krem sürmeyi de ihmal etmedi. Kıvanç Tatlıtuğ avladığı balıkları eşine de göstererek eşine sevgi gösterisinde bulundu. Çift, birbirlerine karşı romantik davranışlarıyla dikkatleri çekti. Ayrıca küçük köpeklerini de yanlarına almayı unutmadılar. Başak Dizer Tatlıtuğ minik köpeğini sık sık severken görüntülendi.

Ünlü çift daha sonra Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina’da yemek yiyip alışveriş yaptıktan sonra tekrardan mavi yolculuk yat kiralama yaptıkları teknelerine dönerek arkadaşları ile birlikte Yunan adalarına doğru yola çıktılar. Denize ve teknelere olan yoğun ilgisi herkes tarafından bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, marinadan ayrılırken tıpkı bir kaptan edası ile teknenin tüm detayları ile bire bir ilgilendi.  Daha önce oynamış olduğu “Hadi be oğlum” filminde web sitemizde de kiralık mavi yolculuk teknesi olarak bulunan Ali Uğur teknesinin kaptanı rolünü canlandırmıştı. Tatlıtuğ ayrıca geçtiğimiz sene dalış yapma amaçlı olarak kendisine 400.000 TL değerinde bir tekne satın almıştı.

Çift 1 hafta boyunca Yunan adalarında mavi yolculuk tatili yapmayı planlıyorlar. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti yaklaşık üç yıllık beraberliklerinin ardından 2016 yılında evlenmişlerdi.


Paylaş: