Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında

Vip Yat Kiralama | Dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos Flying Fox adlı yat ile Ege Koylarında | Yat Kiralama

Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında | Vip Yat Kiralama | Amazon’un yaratıcısı Jeff Bezos, Alman bir yat kiralama şirketine ait 'Flying Fox' isimli ultra lüks yatla Hisarönü Körfezi'ni gezdi.

Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında | Vip Yat Kiralama | jeff bezos, flying fox, marmaris yat kiralama

Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında | Vip Yat Kiralama
Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında
11 Temmuz 2019 Perşembe

Jeff Bezos kiraladığı Flying Fox adlı yat ile Marmaris Koylarında

Amazon’un yaratıcısı Jeff Bezos, Alman bir yat kiralama şirketine ait 'Flying Fox' isimli ultra lüks yatla Hisarönü Körfezi'ni gezdi.

Dünyanın en zengin insanı ve AMAZON.COM'un yaratıcısı Jeff Bezos, Marmaris'in Selimiye Köyü açıklarında 136 metre uzunluğundaki Flying Fox isimli kiralık yat ile geceleme yaptı.

Bir Alman yat kiralama şirketinin sahibi olduğu ve haftalık kiralama bedelinin 2 Milyon 800 Bin Euro olarak bilindiği “Flying Fox” adlı ultra lüks teknede yat kiralama tatilini geçiren Bezos'un, Marmaris yat kiralama merkezini dinlenmek amacıyla seçtişği tahmin ediliyor.

136 metre uzunluğundaki Flying Fox isimli dev kiralık yatta toplamda 11 kabinde 22 misafir ağırlanabiliyor. Kiralık teknede ayrıca 25 kabinde toplam 54 personel görev alıyor. Ünlü isimlere yat kiralama amacı ile 2019 yılında Almanya'nın Lürssen tersanesinde Espen Oeino tasarımı olarak inşaa edilen Flying Fox yatının sahibinin şu anda kim olduğu bilinmiyor. Bir italyan medya grubunun iddasına göre teknenin sahibi Jeff Bezos fakat biz böyle olduğunu tahmin etmiyoruz. Ultra lüks kiralık yatın şu anki piyasa değeri ise 400 Milyon Euro civarında.

Bazı Türk tekneleri meraktan Flying Fox isimli dev yatın yanına kadar giderek teknenin fotoğraflarını çektiler. Selimiye sahilindeki turistler ise devasa boyutları ile ilgi çeken yatın karadan fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Flying Fox isimli yata, yerel üreticilerden dünden bu yana toplamda 70 kiloya yakın taze deniz mahsülü gönderildiğini belirttiler.

Forbes dergisine göre Jeff Bezos'un net serveti 165.4B USD.


Paylaş: