Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı

Vip Yat Kiralama | Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı | Yat Kiralama

Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı | Vip Yat Kiralama | Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı

Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı | Vip Yat Kiralama | mark zuckerberg, facebook, ulysses, yat andromeda, yat ulysses

Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı | Vip Yat Kiralama
Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı

Hayır, Facebook Sahibi Mark Zuckerberg Ulysses yat satın almadı

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, belli başlı bazı kaynakların söylediği gibi 350 metrelik bir süperyat Ulysses almadı. Birincisi, Mark Zuckerberg'in yat satın aldığını belirten Türkiye Gazetelerinden biri, bu haberi web sayfasından çıkardı ve bir temsilci, Zuckerberg'in ve karısı Priscilla Chan'ın yatın sahip olduğu çeşitli yayın kaynaklarına sürekli olarak reddetti. Satın aldıklarına dair herhangi bir gösterge yok. Bu haberi 18.01.2018 tarihinde burada yayınladık ve bu yazının konuyla ilgili şimdi düzeltmeye gittiğine inanıyoruz.

Yat, daha önce Yeni Zelandalı milyarder Graeme Hart'a ait olan ve "Ulysses" adını taşıyan, 107 metrelik lüks bir keşif motorudur. Yat, Ekim 2017'de Fraser Yachts tarafından isimsiz bir alıcıya teslim edildi. Mart 2018'de, yatın adı Andromeda olarak değiştirildi. Şu anda, teknenin sahibinin bir Rus milyarder ve yatırımcı Yuri Milner olduğu varsayılmıştı.

Bazı haber kaynaklarından yapılan açıklamaya göre, Facebook sahibi Mark Zuckerberg sessizce 350 metrelik bir sefer süperyatını Eylül ayında 150 milyon dolara satın aldı. Yine de, bir Zuckerberg temsilcisi Facebook CEO'su yat satın aldı reddetti.

Türkiye geniş sayfasının belirttiği gibi, büyük yat “yakıt dolumuna ihtiyaç duymadan dünyanın her tarafına gidebilir ve en zorlu iklim koşullarını sürdürmek için planlandı” - onu sadece seneyi bekleyen gelecekteki bir felaketi beklemek için doğru yat yaptı Facebook'un kurucusu, farkına varmak.

Zuckerberg, “Ulysses” adlı süperyat'ı Yeni Zelanda milyoneri Graeme Hart'tan satın aldı. Ve Ulysses yapılarında mega yat, bir helikopter güvertesi, sekiz yemek mekanı, beş salon, beş bar, spor salonu, bir günlük spa, sauna, masaj odası, bir şarap tadımı odası ve bir sinema ile döşenmiştir. sözde iç mekan “soğuk mermi ve dünyanın en sıcak alanlarına” dayanmak için yaratıldı.

Ve Zuckerberg - gemiyi satın aldıysa ve temsilcisi reddettiğini reddettiğinde - bu tesisleri tek başına kullanmak zorunda kaldı: Ulysses resmen 36 misafir ağırlamak için uygun.

Buna ek olarak, yat başına web sitesi "Harley Davidson, Süper Motosikletler, KTM'ler ve ATV'ler, jetler kayaklar ve tüm geleneksel oyuncaklar" dahil olmak üzere bir ton oyuncakla dolu bir kasa olasılığı var. Sonuçta, büyük sel geleceği için mükemmel bir kaçış aracı gibi geliyor.

Bazı kaynaklardan bizimle konuşurken, bir Zuckerberg konuşmacısı gazetenin “Zuckerberg'in Ulysses satın almasına ilişkin ifadeler, herhangi bir tekne satın almadığı için tamamen yanlıştır” demesini reddetti.

Facebook CEO'su veya ailesi bu yat satışlarına karışmış mı diye sorduk, bir Zuckerberg temsilcisi bize şunları söyledi: “Mark satın almadı, yat sahibi olmadı ve satışa katılmadı.” Bu haber en son haberleri açığa çıkarmak için yeniden yapılandırıldı.


Paylaş: