Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı

Vip Yat Kiralama | Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı | Yat Kiralama

Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı | Vip Yat Kiralama | Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı

Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı | Vip Yat Kiralama | jeff bezos, flying fox, amazon

Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı | Vip Yat Kiralama
Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı
14 Ağustos 2019 Çarşamba

Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı

Hayır, Amazon Sahibi Jeff Bezos, Yat Flying Fox’u Satın Almadı

Dünyanın en büyük teknoloji devi Jeff Bezos, 136 metrelik süperyat "Flying Fox" un sahibi değil ve bazı ciddi kaynaklara göre, bu mega yatta Türk Sularında hiç tatile çıkmadı.

Jeff Bezos, dünyanın en büyük mega yat Flying Fox'tan birini satın aldı mı? Gerçekçi olmayan bir pankart gibi görünmesi durumunda, olduğu gerekçesiyle.

Geçtiğimiz haftalarda, dedikodu bitleri, Amazon sahibinin 136 metrelik mega yat Flying Fox’u 400 milyon dolara satın almasıyla çevrimiçine çevirmeye başladı. Bu hipotez, köşe yazarı Yashar Ali'nin, Türkiye'deki Hisarönü koylarında görülen yatın Twitter hesabından tweetlenmesinden sonra başladı. Bu tweette Ali, Flying Fox’ dan "Jeff Bezos'un yeni süper gemisi" olarak bahsetti, ancak kısa sürede görevini sildi. Ona göre, yatın teknoloji patronu ile bir yeri olmasını öneren gözlük yaratıcısı Loree Rodkin'in Instagram mesajını görmesi sonrasında gemiye sahip olan Bezos'u tweetledi.

Her durumda, bunların hiçbiri geçerli gözükmüyor. Durumla ilgili bir kaynak, bazı dergilere Jeff Bezos'un Yat Flying Fox’u almadığını ve o sahibi olmadığını gösteriyor. Kaynak ayrıca, herhangi bir zamanda, hiçbir zaman bu mega yatta bulunmadığını belirtir. Bundan sonra, Amazon şirketi CEO'su Jeff Bezos'un yatın sahibi olduğunu inkar ediyor.

Jeff Bezos, Alman yat üreticisi Lürssen'in 2017'de ilk kez yat inşa etmeye başlamasından bu yana Flying Fox'a olası bir alıcı olarak bağlandı. Yat, son zamanlarda dünyanın en abartılı insanının nedenini açıklığa kavuşturmak için 400 milyon dolarlık inanılmaz bir değere layık görüldü. Bloomberg ve Forbes’e göre, sürekli potansiyel bir alıcı olarak teklif edilmektedir.

136.0 m. Flying Fox yat 2019 yılında Lürssen tarafından üretildi. Espen Oeino'nun dış yapısı ve Mark Berryman'ın iç tasarımı var. 54 kişilik bir ekiple uğraşan 22 kişiye kadar dinlenebiliyor. Flying Fox'un iç tasarımı, bir as süit, 10 VIP devlet odası da dahil olmak üzere 11 odada 22'ye kadar ziyaretçi ağırlıyor. Aynı şekilde rahat bir savurganlık yat katılımını garanti altına almak için yerel olarak mevcut 54'e kadar grubu taşımak için de donatılmıştır. Ölümsüz stil, mükemmel dekorasyonlar ve gösterişli oturma zarif ve hoş bir ortam oluşturmak için baştan sona vurgu yapıyor. Çelik çerçeve ve alüminyum üst yapı ile çalıştı. Uçan Tilki, 15 aksın yükselen bir hızıyla 20 seviyeye kadar bağlanmıştır.

Kaynaklara göre, Flying Fox’ub sahibi Monako'dan gelen Imperial Yat Filosu'dur ve tekne ticari yat limanı olarak tescil edilmiştir.


Paylaş: