Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu

Vip Yat Kiralama | Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili | Yat Kiralama

Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu | Vip Yat Kiralama | Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili

Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu | Vip Yat Kiralama | Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili

Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu | Vip Yat Kiralama
Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu
12 Haziran 2020 Cuma

Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu

Demet Özdemir’in mavi yolculuk tatili çok konuşuldu! 

Koronavirüs günlerinde birçok kez haberlere çıkan yat kiralama ülkemizde artık güvenli tatil yollarından biri olarak kabul ediliyor. Ünlü isimlerde birer birer bu furyaya katılmaya başladı. Soluğu Ege denizinin eşsiz koylarında alan ünlüler, hem güvenli hemde gözlerden uzak bir tatil geçirme çabasında.

Bu ünlülerden TV8 televizyonunda oldukça popüler olan Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, yakın arkadaşı olan yine TV8 de “O Ses Türkiye” programının da sunuculuğunu yapan Saadet Özsrıkıntı ile beraber mavi yolculuk tatiline çıktılar. Kiralama fiyatı günlük 40 bin TL olan yak kiralayan ikili tatil boyunca instagramdan yayınladığı fotoğraflarla çok konuşuldu. Demet Özdemir’in bikinili fotoğrafları 730 binden fazla beğeni topladı. Fiyatı 230 TL olan bikininin üreticisi firma Oysho, şu anda o modelin yok sattığını belirtti.  

Koronavirüs salgını sebebiyle 3 ay kendi evinde kendini karantinaya alan Demet Özdemir, normalleşme günlerine çok çabuk adapte oldu. Meşhur oyuncu, yat tatili yapıyor ve onun için sosyal mesafe de artık sorun değil. Gözlerden uzak ve izole Bodrum koylarında yat tatili yapan güzel oyuncu, bu şekilde kendini korumuş oluyor. 

Demet Özdemir ve Saadet Özsırkıntı’nın teknede verdikleri bikinili pozları ise instagramda çok beğeni topladı. Her sene yaz aylarının gelmesi ile magazincilerin ünlü isimleri mayolu ve bikinili fotoğraflarını yakalamak için yarışırken, Özdemir bu klişeyi bozmuş oldu. Özdemir ve Özsırkıntı poz verirlerken birçok güzel fotoğraf da paylaştılar. Saadet Özsırkıntı instagram hesabında fotoğrafının altına  “Mutluluktan kaybolduğumuz günlere canımın içi” yazısı ile paylaşım yaptı. Yüksek ihtimalle Cumartesi günü sona erecek mavi yolculuk tatili sonrasında Özdemir bir süre Bodrum’daki evinde zaman geçirecek. Bodrum yat kiralama ile ilgili alternatifleri görmek için linke göz atabilirsiniz.


Paylaş: