Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili

Vip Yat Kiralama | Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili | Yat Kiralama

Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili | Vip Yat Kiralama | Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili

Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili | Vip Yat Kiralama | buraközçivit, fahriye evcen, yat kiralama

Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili | Vip Yat Kiralama
Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili
27 Haziran 2019 Perşembe

Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili

Burak Özçivit Fahriye Evcen çiftinin 100 bin liralık yat kiralama tatili

Ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen 2019 yaz tatili için yat kirama tatilini tercih ettiler. Özçivit ve Evcen çifti oğulları Karan'ı göz önünde tutmamak için geceliği 10 bin TL’den toplam 10 gün için Marmaris’te motor yat kiraladı. Tatilleri boyunca teknede olan ünlü çiftin Marmaris’ten başlayıp Yunan Adaları’nı gezeceği öğrenildi.

Favori ikili Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bu sene yat kiralama tatili planladılar. 2017 yılının Haziran ayında dünya evine giren ünlü çiftin oğulları Karan Nisan ayında dünyaya gelmişti. Çocuklarının fotoğraflarının yayınlanmasını pek tercih etmeyen Evcen ve Özçivit çifti, tatillerinde de rahat etmek ve gözlerden uzak olmak için yat kiralama tatilinde karar verdiler.

Eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’ın konforları için her detayı planlayan Burak Özçivit, motor yat kiralamak için bir süredir araştırma yapıyordu. Geçtiğimiz haftalarda günlüğü 10.000 TL olan bir teknede karar kılan ünlü oyuncu, Temmuz ayının ilk haftalarında ailesi ile birlikte yat kiralama tatilinde olacak.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen oğulları ile birlikte kiralamış oldukları tekne ile 10 gün boyunca Marmaris koylarını ve Yunan Adalarını gezmeyi planlıyorlar. Bu tatil ünlü çift için hem dinlenme amaçlı hem de yeni sezon planları için eşsiz bir tatil olacak.

Yat Kiralama Bedeli Toplam 100 Bin TL

Tanınmış oyuncu ve eşi günlük kiralama bedeli 10.000 TL olan motor yatta toplam 10 gün konaklayacak. Sadece yat kiralama bedeli ünlü oyuncuya toplamda 100.000 TL’ye mal olacak.

Kaynak: A Haber


Paylaş: