Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor

Vip Yat Kiralama | Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor | Yat Kiralama

Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor | Vip Yat Kiralama | Türkiye’nin tatil beldesi Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor

Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor | Vip Yat Kiralama | bodrum yat kiralama

Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor | Vip Yat Kiralama
Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor
5 Ekim 2020 Pazartesi

Bodrum ultra lüks yatları ağırlıyor

Türkiye’nin Ege kıyılarının gözde tatil  ve yat kiralama merkezlerinden biri olan Bodrum, bu yaz milyon dolarlık lüks yatların uğrak noktası haline geldi.

Milyarder iş adamlarına ait birçok mega yat, mavi ile yeşilin buluştuğu Ege ili Muğla'nın Bodrum koylarına yerleşti.

Karaada, Bitez, Torba, Yalıkavak ve Göltürkbükü gibi koylara demirlemiş lüks yatlarda misafirlerimiz, sakin ve huzurlu bir ortamda doğal manzaranın tadını çıkarıyor.

Üzerinde helikopter pisti ve helikopter bulunan 68 metre uzunluğundaki "Lady Christine", Cayman bayraklı 75 metre uzunluğundaki "Arrow" ve dünyanın önde gelen yatlarından "Al Lusail" ayağa kalktı. Bodrum sahiline ulaşır ulaşmaz dışarı.

İngiliz futbol takımı Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich'in sahibi olduğu 140 metre uzunluğundaki “Şehrazade” ve ultra 164 metrelik lüks yat “Eclipse” Bodrum kıyılarına demir atan yatlar arasında yer aldı.

Her biri boyutları ve estetiği ile dikkat çeken süper lüks yatların bir kısmı da drone yardımıyla görüntülendi.

Bodrum'un karadan yatların akaryakıt ve yemek gibi tüm taleplerini karşılayabildiğine değinen deniz ticareti uzmanı Orhan Dinç, ilçenin misafirlere huzurlu, güvenli ve izole bir tatil ortamı sunduğunu kaydetti.

Dinç'e göre, salgına rağmen mega yat kiralama sayısında geçen yıla göre artış oldu ve bu artış büyük olasılıkla devam edecek.


Paylaş: