Yat Kiralama | Mavi Yolculuk | Haberler

Web sitemizin bu bölümünde mavi yolculuk, yat kiralama ve kiralık yatlar ile ilgili haberleri bulabilirsiniz.

Mavi Yolculuk, Yat Kiralama, Tekne Kiralama, Kiralık Yatlar, Haberler

Yat Kiralama | Mavi Yolculuk | Haberler | Web sitemizin bu bölümünde mavi yolculuk, yat kiralama ve kiralık yatlar ile ilgili haberleri bulabilirsiniz. | Mavi Yolculuk, Yat Kiralama, Tekne Kiralama, Kiralık Yatlar, Haberler
Mavi turlara ilgi ikiye katlandı
8 Ağustos 2020 Cumartesi

Salgın yüzünden sezonu yerli turistle açan turizm sektöründe mavi turlara ilgi ikiye katlandı. Temmuz-ağustosta yabancı turisti ağırlayan tekne ve yatlar, Euro’dan TL’ye dönerek yerli turiste hizmet vermeye başladı.

Devamı...
Pandemide aile tipi süperlüks yatlara büyük ilgi
7 Ağustos 2020 Cuma

Dünyanın en önemli lüks yat üretim merkezlerinden Antalya Serbest Bölge'deki firmaların, pandemi sürecinde sosyal mesafe ve izole hayat tarzının öne çıkması nedeniyle aile tipi 16-24 metre boyutlarındaki lüks yat siparişleri arttı. Firmalar, yurt dışından birçok sipariş için ön anlaşma yaptı.

Devamı...
Muğla mavi yolculuk tutkunlarına ev sahipliği yapıyor
6 Ağustos 2020 Perşembe

Güney Ege'nin "maviyle yeşilin buluştuğu" noktasında büyüklü küçüklü birçok koya sahip olan Muğla,mavi yolculuk tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.

Devamı...
Almanya’nın kararı büyük moral verdi
5 Ağustos 2020 Çarşamba

Almanya’nın Kovid-19 nedeniyle Türkiye’ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla için kaldırması Ege Bölgesi’ndeki deniz turizmi sektöründe beklentiyi artırdı.

Devamı...
El değmemiş koyların milyon dolarlık misafirleri denize indiriliyor
4 Ağustos 2020 Salı

Türkiye'nin gözde tatil merkezi Muğla'nın el değmemiş koylarını mesken tutan milyon dolarlık lüks yatlar, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamanın kaldırılmasıyla mavi sularla buluşmaya başladı.

Devamı...
1 2 3 4 5 6